Díjazott pályaművek

I. helyezést kapott pályaművek
 
Óvodás korcsoportban (kis-, középső- vagy nagycsoport) Általános iskola, alsó tagozatos korcsoportban (1-4 osztály) Általános iskola, felső tagozatos (5-8 osztály) vagy 6 osztályos gimnázium 1-2 osztály vagy 8 osztályos gimnázium 1-4 osztályos korcsoport
Turai Adél, 6 éves
Rákosmenti Hétszínvirág Óvoda, Budapest
Szegner Amina, 9 éves
Szendehelyi Német Nemzetiségi Általános Iskola, Szendehely
Peresztegi Hanna, 13 éves
Móra Ferenc Általános Iskola, Budapest, XVI. kerület

 

 

 

II. helyezést kapott pályaművek
 
Óvodás korcsoportban (kis-, középső- vagy nagycsoport) Általános iskola, alsó tagozatos korcsoportban (1-4 osztály) Általános iskola, felső tagozatos (5-8 osztály) vagy 6 osztályos gimnázium 1-2 osztály vagy 8 osztályos gimnázium 1-4 osztályos korcsoport
Bereczki Koppány Viktor, 7 éves
Bocskaikerti Napsugár Óvoda, Bocskaikert
Nagy Gabriella, 10 éves
SZTEJKI Pallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
Egri Zsófia, 13 éves
Szerb Antal Gimnázium, Budapest

 

 

 

III. helyezést kapott pályaművek
 
Óvodás korcsoportban (kis-, középső- vagy nagycsoport) Általános iskola, alsó tagozatos korcsoportban (1-4 osztály) Általános iskola, felső tagozatos (5-8 osztály) vagy 6 osztályos gimnázium 1-2 osztály vagy 8 osztályos gimnázium 1-4 osztályos korcsoport
Balogh Borbála, 5 éves
Nefelejcs Óvoda, Budapest
Peresztegi Mirkó, 9 éves
Centenáriumi Általános Iskola, Budapest, XVI. kerület
Klencsár Deira, 14 éves
Berzsenyi Dániel Tagiskola, Kaposvár

 

 

 

Különdíjat kapott pályaművek

Óvodás korcsoportban (kis-, középső- vagy nagycsoport)
Major Dóra, 6 éves
Fóti Római Katolikus Egyházközség Gondviselés Óvodája, Fót
Krakkó András, 7 éves
Gesztenyés Óvoda, Kistarcsa
Rabi Adél, 6 éves
Rákosmenti Hétszínvirág Óvoda, Budapest
Kovács Anna, 7 éves
Igazgyöngy AMI, Berettyóújfalu
Kovács Áron, 7 éves
Gondviselés Óvoda, Fót
Czibere Márkó, 7 éves
Napsugár Óvoda, Bocskaikert

 

Általános iskola, alsó tagozatos korcsoportban (1-4 osztály)
   
Kocsis Márton, 10 éves
Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Kecskemét
Sigmond Dóra, 9 éves
SZTEJKI Pallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
Tompai Atilla, 9 éves
SZTEJKI Pallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
Nagy Krisztián, 8 éves
SZTEJKI Pallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
   

 

Általános iskola, felső tagozatos (5-8 osztály) vagy 6 osztályos gimnázium 1-2 osztály vagy 8 osztályos gimnázium 1-4 osztályos korcsoport
Gerzsényi Zsolt, 13 éves
Karácsony Sándor Ált. Iskola és AMI, Földes
Cser Boglárka, 14 éves
Berzsenyi Dániel Tagiskola, Kaposvár
Madarász Emese, 13 éves
Karácsony Sándor Ált. Iskola és AMI, Földes
Gyöngyösi Réka, 12 éves
SZTEJKI Pallavicini Sándor Általános Iskola, Sándorfalva
Szívós Laura, 13 éves
Karácsony Sándor Ált. Iskola és AMI, Földes
Cosma-Molnár Izabella, 11 éves
Igazgyöngy Alapfokú Művészeti Iskola, Berettyóújfalu
       
Csanádi Meláni, 12 éves
Igazgyöngy Alapfokú Művészeti Iskola, Berettyóújfalu
Kaba Nóra, 11 éves
Igazgyöngy Alapfokú Művészeti Iskola, Berettyóújfalu
       

 

 

 

PET KUPA különdíjat kapott pályaművek

Óvodás korcsoportban (kis-, középső- vagy nagycsoport)
   
Kótai Gábor Csaba, 6 éves
Napsugár Óvoda, Bocskaikert
Szabó Rita, 6 éves
Napsugár Óvoda, Bocskaikert
Rabi Adél, 6 éves
Rákosmenti Hétszínvirág Óvoda, Budapest
Turai Adél, 6 éves
Rákosmenti Hétszínvirág Óvoda, Budapest
   

 

Általános iskola, alsó tagozatos korcsoportban (1-4 osztály)
Kovács Kincső, 11 éves
Schéner Mihály Általános Iskola, Medgyesegyháza
Kiss Ágnes, 11 éves
Schéner Mihály Általános Iskola, Medgyesegyháza
Kovács Panna, 11 éves
Schéner Mihály Általános Iskola, Medgyesegyháza
Dávid Luca, 11 éves
Schéner Mihály Általános Iskola, Medgyesegyháza
Vrbovszki Kamilla Napsugár, 8 éves
Schéner Mihály Általános Iskola, Medgyesegyháza
Zsanda Klaudia, 10 éves
Schéner Mihály Általános Iskola, Medgyesegyháza
 
Csősz Anna, 10 éves
Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Kecskemét
Kovács Lili Adrienn, 9 éves
Zentai Úti Általános Iskola, Székesfehérvár
Gellén Vencel, 8 éves
Implom József Általános Iskola, Gyula
Bálint Boglárka, 9 éves
Benedek Elek általános iskola, Vácduka
Révész Liliána, 9 éves
Benedek Elek általános iskola, Vácduka
 

 

Általános iskola, felső tagozatos (5-8 osztály) vagy 6 osztályos gimnázium 1-2 osztály vagy 8 osztályos gimnázium 1-4 osztályos korcsoport
       
Kovács Nikolett, 14 éves
Schéner Mihály Általános Iskola, Medgyesegyháza
Bauer Viktória Lili, 14 éves
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Veszprém